www.bb-reality.cz | Zd. Štěpánka 2794, 434 01 Most

Kariéra

Nudí Vás současná práce?

Chcete změnu?

Baví Vás práce s lidmi?

Máte vyjednávací schopnosti a obchodního ducha?

Chcete se stát časově a finančně nezávislým realitním odborníkem?

Máte odvahu pracovat a jednat samostatně?

Staňte se součástí našeho týmu. Pracujte v moderní a dynamické realitní kanceláři. Nabízíme Vám spolupráci – získáte hlavní nebo doplňkový zdroj příjmů. Hledáme vhodné uchazeče na pozici realitního makléře/makléřku.

Náplň práce

  • Zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti.
  • Vedení karty nemovitosti.
  • Telefonický i osobní kontakt s klienty.
  • Domlouvání a realizace prohlídek nemovitosti
  • Realizace obchodních případů s klienty.
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí.

Požadujeme:

  • Obchodní talent a komunikační schopnosti.
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Organizační schopnosti, flexibilitu.
  • Příjemné a seriózní vystupování.
  • Aktivní zájem o realitní trh.
  • Zkušenosti a znalosti realitního trhu vítány – nejsou však podmínkou.
  • Práce na ŽL i formou vedlejšího příjmu.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené realitní společnosti.
  • Nadstandardní ohodnocení formou provizí – možnost neomezeného výdělku.
  • Přátelskou atmosféru a příjemné prostředí pozitivně naladěného kolektivu.
  • Možnost dalšího profesního růstu a budování kariéry.
  • Volnou pracovní dobu.
  • Po zapracování firemní bonusy – mobilní telefon, auto, notebook.

Jestliže Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám strukturovaný životopis na e-mail: info@bb-reality.cz nebo nás kontaktujte na telefonních číslech +420775177065 a +420777177065. Děkujeme

©2010 B&B reality Most s.r.o. | Všechna práva vyhrazena! | Tvorba internetových stránek www.propagate.cz