www.bb-reality.cz | Zd. Štěpánka 2794, 434 01 Most

Profil společnosti

Naše realitní kancelář se zabývá komplexní službou zprostředkování, koupě, prodeje, pronájmem a výkupem nemovitostí. V Mostě působíme více než šest let. Za tuto dobu jsme naši činnost rozšířili o pobočky v Litvínově a v Lounech. Náš úspěch je postaven na korektnosti a serióznosti jak k prodávajícímu, tak kupujícímu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi a profesionalita našich pracovníků.
Naším krédem je co nejvíce spokojených klientů.
U nás platí, že spokojený zákazník, který nás dále doporučuje je daleko cennější než rychlý obchod nebo vysoká provize.
 
Pomůžeme Vám zdarma s vyřízením všech úkonů spojených s prodejem, koupí a pronájmem všech typů nemovitostí v nejkratším možném termínu.
Bezplatně zpracujeme Vaši zakázku včetně fotografií, na naše náklady zajistíme inzerci Vaší nemovitosti na předních realitní serverech. Na Vaši nemovitost můžeme zdarma umístit reklamu.
 
Další naší specializací je ekonomické poradenství při prodeji a koupi nemovitosti a zastupování při jednání o ceně nemovitosti. Snažíme se najít cenovou shodu mezi prodávajícím a kupujícím, tak aby obě zúčastněné strany byly maximálně spokojeny. Jsme připraveni Vám nabídnout své služby a těšíme se na naši případnou spolupráci.
 
Věřte, že tou největší odměnou pro nás je, pokud si právě Vy z našeho týmu vyberete makléře, který Vás bezpečně provede cestou prodeje, koupě či pronájmu Vaší nemovitosti a na konci této cesty je spokojenost nás všech.
 
Jsme připraveni s Vámi komunikovat anglicky, německy, japonsky a rusky.
Řídíme se Kodexem stavovské cti cechu makléřského.
Pracujeme v souladu se zákonem číslo 101/2000 sb. – ochrana osobních údajů.
Majitelům nemovitostí služby zdarma.
 
Za společnost B&B reality Most s.r.o.Ing. Václav Blahovec
jednatel společnosti
©2010 B&B reality Most s.r.o. | Všechna práva vyhrazena! | Tvorba internetových stránek www.propagate.cz